Endeavor Bag 1600

ENDEAVOR 1600 to 26L plecak zaprojektowany specjalnie dla wielbicieli ptaków ze względu na wbudowane rozwiązania ułatwiające obserwacje i przenoszenie sprzętu. Plecak pozwala bezpiecznie przenosić lunetę, lornetkę, statyw oraz przewodnik, a także rzeczy osobiste jak wodę, jedzenie czy ubrania.

• Nieprzemakalny i wytrzymały materiał
• System dostępu powietrza o strukturze siatki z regulowaną uprzężą i pasem w talii dla optymalnej wentylacji, stabilności i komfortu rozkładu ciężaru
• Uchwyty na górze i po bokach wzmocnione materiałem Hypalon
• Zawieś lornetkę na klamerce uprzęży dla wygodniejszego noszenia
• Różne możliwości łączników do podczepienia statywu, monopodu lub innego sprzętu
• Duże i poręczne silikonowe uchwyty suwaków
• Dedykowane kieszenie na cały sprzęt
• Wodoszczelne kieszenie do przechowywania rzeczy osobistych
• Wbudowana przegroda na worek z wodą oraz wężyk do picia umieszczone na obu ramiączkach plecaka (*worek i wężyk nie dołączone)
• Specjalna kieszeń termo izolująca, aby przekąski zachowały świeżość
• Pas w talii z wyjmowanym etui na lornetkę lub inny sprzęt do przechowywania w zasięgu ręki
• Ramiączka wzmocnione materiałem Hypalon
• Wodoodporne, łatwe w czyszczeniu i zabezpieczone przed zarysowaniem dno z wytrzymałego materiału
• Gwizdek bezpieczeństwa na pasku na klatce piersiowej
• Pokrowiec przeciwdeszczowy

# ENDEAVOR 1600

Description

Szczegóły

ENDEAVOR 1600 jest doskonałym plecakiem dla zapalonych obserwatorów ptaków. Został wykonany w kolorze imitującym zacienione listowie z materiału który nie szeleści. Specjalne zaczepy na lornetkę znajdujące się na pasach naramiennych oraz inne przemyślane detale sprawią że obserwacje ptaków będą przebiegać dużo przyjemniej.

Pojemna 26L, główna komora może być powiększana lub zmniejszana w zależności od ilości sprzętu, który ma pomieścić. Wyściełane wnętrze bezpiecznie otuli lunetę lub aparat wraz z obiektywami. System mocowania statywu odpowiednio go równoważy, a zewnętrzne złącza, klamerki i sznurki zapewniają dodatkowe punkty mocowania do przytwierdzenia monopodu lub dowolnego innego sprzętu, który jest potrzebny.

Mnogość strategicznie rozmieszczonych kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych zapewnia najwyższy poziom organizacji. Bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych jak portfel czy dokumenty nie stanowi problemu w wodoszczelnej, górnej kieszeni. Wykorzystując wewnętrzną przegrodę na worek na wodę i podłączając wężyk do prawego lub lewego pasa na ramieniu nie musimy martwić się o odwodnienie, a kieszeń z izolacją ciepła utrzyma świeżość zapakowanych przekąsek. Odczepiane etui do przechowywania aparatu kompaktowego/lornetki, telefonu lub innych przedmiotów na pasie wokół talii zapewni szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Przemyślany design ENDEAVOR 1600 zapewnia całkowitą mobilność w każdych warunkach zewnętrznych, a ergonomiczne oparcie i uprzęż gwarantują optymalną wentylację, stabilność, komfort i rozłożenie ciężaru. Inne cechy plecaka to: system przepływu powietrza w postaci struktury z siatki zawieszonej na dwóch aluminiowych drążkach z regulowaną uprzężą z siatki, dobrze wyściełane, ergonomiczne pasy naramienne, wymodelowany 3D pas z wbudowanymi kieszonkami na suwak i 1 odpinanym etui, całkowicie regulowany pasek na klatkę piersiową z wbudowanym gwizdkiem ratunkowym. Ponadto silikonowe uchwyty suwaków XXL; wodoodporny, odporny na zarysowanie materiał na spodzie oraz pokrowiec przeciwdeszczowy który może służyć również jako mata do siedzenia.

Specs

Gwarancja 2 Years
Extended Warranty 20 Years
Zastosowanie obserwowanie ptaków, łowiecki
Notebook 15\""
Torba na ramię Plecak
Waga (lb) 5.03
Waga (kg) 2,31 
Waga (g) 2280
Materiał body Polyester 1000D
Kolor Zielony
Wymiary wewnętrzne (mm) 280 x 160 x 560
Materiał wewnętrzny 210D Nylon
Wymiary zewnętrzne (mm) 320 × 170 × 560
Udźwig przechyleniu (kg) 14.5

Mogą cię również zainteresować następujące produkty